Mezoterapia

Mezoterapia igłowa to jeden z najlepszych naturalnych zabiegów kosmetycznych który skutecznie redukuje zmarszczki mimiczne, przywraca blask skórze, redukuje przebarwienia i chroni skórę przed negatywnym działaniem czynników środowiskowych. Dzięki mezoterapii igłowej w głąb skóry wprowadzamy wartościowe substancje aktywne, które błyskawicznie nawilżają i napinają skórę, wpływają na przebudowę naskórka i pobudzają procesyprodukcji kolagenu i elastyny. Zabieg jest stosowany w regeneracji skóry, jej odmłodzeniu, redukcji cellulitu i rozstępów.

Mezoterapia mikroigłowa - Aqua Iniector:
Zaawansowana technika aplikowania preparatów za pomocą elektronicznego pistoletu w z 9-cioma mikroigłami i regulowanego komputerowo. Parametry takie jak głębokość i częstotliwość nakłóć, kąt wkłócia, ilość podanego preparatu dobierana są do indywidualnych predyspozycji klienta. Urządzenie jako jedyne na rynku wytwarza w trakcie zabiegu podciśnienie
które pozwala na bezbolesne wykonanie zabiegu bez używania środków
przeciwbólowych.

Mezoterapia bezigłowa transepidermalna - jest to bezbolesne i bezinwazyjne mikroperforowanie skóry urządzeniem Aqua Iniector+ wyposażonym w mikrochip wytwarzający impulsy w celu utworzenia mikrokanalików w skórze . Do tak przygotowanej skóry wprowadzane są substancje aktywne, odżywcze i liftingujące lub wybielające. W trakcie zabiegu pobudzane jest mikrokrążenie naczyń krwionośnych i włosowatych i przyspieszony zostaje metabilizm komórek. Zabieg ma na celu przeciwdziałanie starzeniu skóry, poprawę jej kondycji, znaczne nawilżenie, spłycenie i ograniczenie drobnych zmarszczek.
Jako pierwszy na światowym rynku kosmetycznym może być wykorzystywany do łagodzenia stnów zapalnych łuszczycy, oraz innych zmian skórnych.

W ofercie dostępne są mezoterapie igłowe, mikroigłowe i próżniowe (bezigłowe); do wyboru preparaty witaminowe, peptydowe, z komórkami macierzystymi, z kwasem hialuronowym, z oligoelementami, z koenzymami, z aminokwasami.

Dokładna cena zabiegu zależy od wybranej metody i preparatu i jest ustalana w trakcie indywidualnych konsultacji.

POWRÓT
mezoterapia - usta / oczy | 60min
190-230

mezoterapia - twarz + szyja | 90min
450-550

mezoterapia - twarz + szyja + dekolt | 90min
450-650

mezoterapia - tkanka tłuszczowa
450-650

mezoterapia - rozstępy
od 200

mezoterapia - skóry głowy
od 150

Sprawdź Także