Praca

Klub Fryzjersko- Kosmetyczny NOVY stawia na ciągły rozwój, dlatego nieustannie poszukujemy entuzjastycznych osób do współpracy z naszym salonem. Chcemy aby praca z nami sprawiała dużo radości i przynosiła satysfakcję każdemu członkowi zespołu.  Oferujemy doskonałą atmosferę, atrakcyjne wynagrodzenia, interesujące szkolenia, bardzo wygodny grafik i oczywiście umowę o pracę. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: FRYZJER, zarówno na pełen jak i częściowy etat. Bardzo cenimy sobie doświadczenie i wiedzę kandydatów, ale równie  chętnie inwestujemy w młode osoby zainteresowane zdobywaniem nowych umiejętności.
Zawsze jesteśmy otwarci na nowe pomysły i ciekawych ludzi. Jeśli jesteś fryzjerem, manicurzystką, wizażystką, kosmetologiem, kosmetyczką, lub widzisz inną rolę dla siebie w naszym zespole- odezwij się, a może zakończy się to owocną współpracą!
Zapraszamy do kontaktu: tel. 504 148 945 lub mail: biuro@novy-klub.pl lub do przyniesienia CV do salonu.