zabiegi na ciało

Masaże

Jeśli szukasz w Olkuszu miejsca, w którym profesjonalista dobierze spośród szerokiej gamy zabieg na ciało i masaż idealny dla Ciebie to trafiłeś w najlepsze ręce. To tu w Klubie NOVY fizjoterapeuci i terapeuci Spa dobiorą dla Ciebie idealną terapię z całego wachlarza możliwości takich jak masaż klasyczny, relaksacyjny, drenaż limfatyczny, masaż gorącymi kamieniami, masaż ciepłymi aromatycznymi świecami czy masaż antycellulitowy. Dzięki naszym zabiegom pozbędziesz się cellulitu, ujędrnisz ciało, spalisz tkankę tłuszczową, usprawnisz krążenie limfy i płynów tkankowych w organizmie, przyspieszysz proces oczyszczania organizmu z toksyn, wyszczuplisz ciało i ukształtujesz swoją sylwetkę. Profesjonaliści dobiorą dla Ciebie najlepszą multiterapię, która przyniesie doskonałe efekty, dzięki czemu uzyskasz piękny efekt diamond skin.

drenaż limfatyczny | 30/45/60min
60/80/100

masaż usprawniający krążenie limfy i płynów tkankowych w organizmie

masaż relaksacyjny | 30/60min
75/150

masaż gorącymi kamieniami | 30/60min
90/180

głęboki relaks przy użyciu ciepłych, wulkanicznych kamieni, niwelowanie napięć mięśniowych i bólu

masaż antycellulitowy (uda ,brzuch, pośladki) | 40min
70

podtrzymanie efektów zabiegów usuwających skórkę pomarańczową

masaż ciepłymi aromatycznymi świecami | 30/60min
75/150

na bazie masła shea i kokosowego, wosku sojowego i oleju migdałowego- relaksuje, poprawia jędrność skóry, sprzyja produkcji endorfin

Ekskluzywne zabiegi na ciało

Zabiegi te bazują na luksusowych zestawach produktów Mary Cohr

spa aromatique body slim mary cohr - zabieg pojedynczy | 90min
220

modelowanie całej sylwetki i ujędrnianie ciała; drenaż limfatyczny +30zł

spa aromatique body slim mary cohr - zabieg w serii 5 zabiegów | 90min
200

modelowanie całej sylwetki i ujędrnianie ciała; drenaż limfatyczny +30zł

techni slimming & firming mary cohr - zabieg pojedynczy | 60min
220

zabieg anty-cellulitowy, ujędrniający nogi i talię oraz kształtujący sylwetkę

techni slimming & firming mary cohr - zabieg w serii 5 zabiegów | 60min
200

zabieg anty-cellulitowy, ujędrniający nogi i talię oraz kształtujący sylwetkę

caviar slim - zabieg pojedynczy | 60min
150

silnie pobudzenie przemiany materii i spalanie tkanki tłuszczowej dzięki ekstraktom z kawioru i kofeiny

caviar slim - zabieg w serii 5 zabiegów | 60min
140

Zabiegi na innowacyjnych urządzeniach

Potrzebujesz skutecznych i szybkich rozwiązań? Zależy Ci na trwałości efektów po zabiegu? Profesjonaliści z Klubu NOVY w Olkuszu dobiorą dla Ciebie najlepszą multiterapię, która da doskonałe efekty bazując na innowacyjnych urządzeniach na twarz i ciało. Posiadamy w swojej ofercie najlepsze urządzenia do usuwania zmarszczek, przebarwień, regeneracji skóry, usuwania owłosienia, depilacji czy redukcji celulitu. Zadbamy o skuteczne wyszczuplenie, rozbicie tkanki tłuszczowej i odmłodzenie. Nasi kosmetolodzy jako pierwsi w Olkuszu mieli przyjemność pracować na urządzeniu BDR- Beauty-Defect-Repair. Jest to mezoterapia mikroigłowa, bezpieczna i skuteczna metoda redukcji i spłycania zmarszczek bez skalpela i interwencji chirurgicznych. Unikalna metoda regeneracji skóry, która polega na wprowadzaniu składników aktywnych w głąb naskórka. Mikroperforacja zewnętrznych warstw skóry wykonana za pomocą sterylnych mikroigiełek pobudza naturalne procesy regeneracji i funkcjonowania skóry. Jedna terapia daje efekt zabiegu bankietowego, seria zabiegów to odmłodzenie skóry na kilka lat. Kolejną perełką wśród urządzeń jest Catio Vital Lift -ekskluzywne urządzenie łączące w sobie 3 funkcje: termiczną (mini-sauna), jonizację, elektrostymulację. To unikalna pielęgnacja dla każdego rodzaju skóry, dająca spektakularne efekty liftingujące i rewitalizujące. Pracujemy również na urządzeniu E-light (IPL + RF) do skutecznego usuwania owłosienia, fotoodmładzania i usuwania przebarwień. Posiadamy też fale radiowe RF, elektrostymulacje, ultradźwięki i saunę infrared.

SKINFRAX RF Frakcyjny inwazyjny- bezoperacyjny lifting w obrębie twarzy i ciała. Połączenie nakłuwania skóry z ogrzewaniem tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej. Rf frakcyjny ze względu na bezpieczeństwo i brak powikłań pozabiegowych stanowi wspaniała alternatywę dla chirurgicznego odmładzania. Tworzy efekt liftingu poprzez zagęszczenie i wypełnienie skóry nowym kolagenem. Spłyca zmarszczki, odmładza okolice oczu, zmniejsza blizny potrądzikowe, natomiast w przypadku ciała redukuje widoczność cellulitu poprzez naprężenie skóry oraz zmniejsza rozstępy. Nakłuwanie skóry z jednoczesnym ogrzewaniem jej za pomocą fali radiowej, stymuluje skórę do samoregeneracji.

KRIOLIPOLIZA- najnowocześniejszy system trwałej i nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej w wybranych obszarach ciała. Metoda polegająca na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu ich rozpadu. Ochłodzone komórki usuwane są z organizmu za sprawą naturalnych procesów metabolicznych. Metoda polecana osobom. Które mimo aktywnego trybu życia, nie mogę sobie poradzić z nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach czy biodrach.

Liposukcja Ultradźwiękowa to doskonały sposób na pozbycie się miejscowo tkanki tłuszczowej i wymodelowanie sylwetki przy użyciu źródła ultradźwięków o określonej mocy. Do każdego zabiegu liposukcji można zastosować zabieg z użyciem FALI RADIOWEJ lub ELEKTROSTYMULACJI.

elektrostymulacja - 1 okolica ciała
40 / 370

1 zabieg / 10 zabiegów; modelowanie i wyszczuplenie sylwetki, dzięki wykorzystaniu prądu stałego o niskim natężeniu, który pobudza mięśnie do wysiłku

elektrostymulacja - 2 okolice ciała