Make Up, Przedłużanie i Zagęszczanie Rzęs, Makijaż Permanentny

Make Up

W salonie kosmetycznym NOVY w Olkuszu doskonale wiemy jak ważny jest TEN jeden wyjątkowy dzień w życiu każdej kobiety- dzień ślubu. Stąd też za każdym razem przeżywamy go z Wami. Od ponad 10 lat wykonujemy profesjonalne makijaże na ekskluzywnych markach takich jak np Kryolan, MAC i inne. Nieustannie też podążamy za nowościami i trendami w make up'ie aby Panna Młoda mogła olśniewać swym wyglądem, niczym Venus. Wiemy jak wiele pracy należy włożyć w przygotowania do ślubu i wesela dlatego też na naszym fotelu można spokojnie zrelaksować i cieszyć efektami metamorfozy na swej twarzy.

makijaż dzienny/ wieczorowy
70/90

makijaż ślubny próbny/ślubny
90/100-120

kępki
10-30

Przedłużanie i Zagęszczanie Rzęs

Przedłużanie rzęs to doskonałe rozwiązanie dla kobiet chcących poprawić swój wygląd. W efekcie oczy są optycznie powiększone, powieka wydaje się być podniesiona a my zapominamy o tuszowaniu i demakijażu. Stylistki rzęs w salonie kosmetycznym NOVY w Olkuszu od kilku lat specjalizują się w zagęszczaniu i wydłużaniu rzęs metodą 1:1 i metodami objętościowymi takimi jak 2:1/ 3:1 i mieszaną. Pracujemy od lat na sprawdzonych rzęsach syntetycznych lub jedwabnych, które nie uczulają i nie podrażniają a grono stałych fanek zalotnego spojrzenia wciąż rośnie.

POWRÓT
założenie rzęs metodą 1:1 | 150-180min
150

założenie rzęs metodą 2:1
190

założenie rzęs metodą 3:1
230

założenie rzęs metodą mieszaną
210

uzupełnienie rzęs | 120-150min
70-150

Makijaż Permanentny Metodą Piórkową / Microblading

Dobry kształt brwi sprawia, że twarz nabiera zdecydowanie więcej uroku, jednakże włoski rosną nieregularnie, dlatego wymagają stałej depilacji. Tradycyjne metody usuwania niepożądanych włosów niosą za sobą ryzyko błędu, który skutkuje utratą wymarzonego efektu. Częste wyrywanie brwi je osłabia, prowadząc do ich przerzedzenia i rozjaśnienia.W gabinecie kosmetycznym NOVY w Olkuszu wykonujemy makijaż permanentny metodą microblading, który jest doskonałą odpowiedzią na te problemy. Profesjonalnie wyszkolony kosmetolog dobierze idealny kształt brwi do danego typu urody, trwale zaciemniając wybrane miejsce. Dla osób o osłabionych brwiach jest to szansa na odzyskanie ich wyraźnego zarysu.

 

Makijaż Permanentny Metodą Ombre / Powder Effect

Zasadnicza różnica, w odniesieniu do innych technik makijażu permanentnego, polega na znacznie bardziej subtelnym i delikatnym efekcie końcowym. Na długości łuku brwiowego pigment aplikowany jest z różnym natężeniem i w różnym zagęszczeniu dzięki czemu brwi nie są jednolite, lecz wycieniowane w taki sposób aby dawały jak najbardziej naturalny efekt. Nazwa ombre odnosi się do gradacji natężenia pigmentu, który sprawia, iż brew jest ciemniejsza na końcówce, a mniej nasycona u nasady.

Od momentu pierwszej pigmentacji do korekty (po 28 dniach) następuje utrata ok 30-50% pigmentu, dlatego ponowny zabieg jest konieczny, aby makijaż nabrał pożądanego wyglądu. Korekta jest wliczona w cenę zabiegu.

Pracujemy na pigmentach Hanami Pigments, które produkowane są w niemieckim laboratorium wgdzie przestrzegane są najwyższe normy sterylności. Spełniają one wszystkie wymagane normy prawne zgodne z Rezolucją Rady Europy(dyrektywa ResAP 2008).  Hanami Pigments w swoim składzie nie zawierają tlenków żelaza oraz żadnych innych szkodliwych dla organizmu substancji, dzięki czemu nie wybarwiają się na kolor czerwony, różowy, łososiowy jak również na żadne inne kolory. To je wyróżnia z tłumu innych pigmentów dostępnych na rynku. Zaletą pigmentów bez tlenków żelaza jest również bezpieczne korzystanie z badania rezonansu magnetycznego.

Makijaż wykonywany jest przez magister kosmetologii Paulinę Makowską, na wysokiej klasy urządzeniu Inteligent Permanent Make-Up

POWRÓT
makijaż permanentny brwi- metoda microblading | 120 min
650

cena zawiera korektę

makijaż permanentny brwi- metoda ombre | 150 min
750

cena zawiera korektę

Sprawdź Także