Make Up, Rzęsy, Brwi

Make Up

W salonie kosmetycznym NOVY w Olkuszu doskonale wiemy jak ważny jest TEN jeden wyjątkowy dzień w życiu każdej kobiety- dzień ślubu. Stąd też za każdym razem przeżywamy go z Wami. Od ponad 10 lat wykonujemy profesjonalne makijaże na ekskluzywnych markach takich jak np Kryolan, MAC i inne. Nieustannie też podążamy za nowościami i trendami w make up'ie aby Panna Młoda mogła olśniewać swym wyglądem, niczym Venus. Wiemy jak wiele pracy należy włożyć w przygotowania do ślubu i wesela dlatego też na naszym fotelu można spokojnie zrelaksować i cieszyć efektami metamorfozy na swej twarzy.

makijaż okolicznościowy
90

makijaż ślubny
120

makijaż ślubny próbny
90

Rzęsy

Przedłużanie rzęs to doskonałe rozwiązanie dla kobiet chcących poprawić swój wygląd. W efekcie oczy są optycznie powiększone, powieka wydaje się być podniesiona a my zapominamy o tuszowaniu i demakijażu. Stylistki rzęs w salonie kosmetycznym NOVY w Olkuszu od kilku lat specjalizują się w zagęszczaniu i wydłużaniu rzęs metodą 1:1 i metodami objętościowymi takimi jak 2:1/ 3:1 / 4:1 / 5:1. Pracujemy od lat na sprawdzonych rzęsach syntetycznych lub jedwabnych, które nie uczulają i nie podrażniają a grono stałych fanek zalotnego spojrzenia wciąż rośnie.

POWRÓT
lifting rzęs
170

w cenie henna + laminowanie + botox

założenie rzęs metodą 1:1
120

założenie rzęs metodą 2:1
140

założenie rzęs metodą 3:1
160

założenie rzęs metodą 4:1
180

założenie rzęs metodą 5:1
200

Makijaż Permanentny Metodą Piórkową / Microblading

Dobry kształt brwi sprawia, że twarz nabiera zdecydowanie więcej uroku, jednakże włoski rosną nieregularnie, dlatego wymagają stałej depilacji. Tradycyjne metody usuwania niepożądanych włosów niosą za sobą ryzyko błędu, który skutkuje utratą wymarzonego efektu. Częste wyrywanie brwi je osłabia, prowadząc do ich przerzedzenia i rozjaśnienia.W gabinecie kosmetycznym NOVY w Olkuszu wykonujemy makijaż permanentny metodą microblading, który jest doskonałą odpowiedzią na te problemy. Profesjonalnie wyszkolony kosmetolog dobierze idealny kształt brwi do danego typu urody, trwale zaciemniając wybrane miejsce. Dla osób o osłabionych brwiach jest to szansa na odzyskanie ich wyraźnego zarysu.

POWRÓT
makijaż permanentny brwi- metoda microblading | 120 min
650

cena zawiera korektę

Sprawdź Także