KONKURS | Do wygrania 10 pielęgnacji System Professional

KONKURS
Z okazji #BrandDay organizowanym w salonie NOVY na K.K.Wielkiego 65 dnia 27.07.17 (czwartek) oddajemy w Wasze ręce 10 zabiegów pielęgnacyjnych na włosy System Professional!

Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. Polubić nasz profil na facebooku
2. Polubić post konkursowy
3. Polubić Waszym zdaniem najciekawszą fryzurę na naszym fanpage’u na facebooku
4. W komentarzu wpisać 1 słowo, które Waszym zdaniem najlepiej określa pielęgnację System Professional

Spośród wszystkich komentarzy wybierzemy 10 najciekawszych odpowiedzi, które najtrafniej określają pielęgnację System Professional, nagradzając ich autorki, bądź autorów, zaproszeniem na zabieg do salonu NOVY w dniu #BrandDay! Zabawę kończymy w środę rano.

Ponadto każda Klientka, która tego dnia skorzysta z pielęgnacji i zakupi dwa produkty System Professional otrzyma w prezencie trzeci kosmetyk, wraz z miłym upominkiem od firmy Apart!

#novy_klub #novy_klub_kkwielikiego65#EnergyCode #SystemProfessional #fryzjerolkusz#olkusz #konkurs