Trychologia

TRACISZ WŁOSY?! NIE TRAĆ CZASU!

Doskonała wiadomość dla wszystkich osób zmagających się ze schorzeniami skóry głowy i włosów! Dolegliwości takie jak nadmierne wypadanie włosów, przerzedzenie, łysienie, przetłuszczanie, łojotok, łupież, czy łuszczyca stały się powszechną dolegliwością dużej grupy dzisiejszego społeczeństwa.

W naszym salonie powstał pierwszy w Olkuszu gabinet prowadzony przez fryzjerów- trychologów Joannę Roszak, Iwonę Kabat, Magdalena Raković i Sylwia Gajdę.

Kuracja trychologiczna to seria wizyt, podczas których wykonujemy precyzyjnie dobrane zabiegi, wspomaganych specjalistycznymi preparatami. Nasi trycholodzy mają do dyspozycji zaawansowane technologicznie urządzenia, które dają im możliwość całkowitej personalizacji każdej kuracji, co w połączeniu z preparatami najwyższej jakości zapewnia wysoką skuteczność podejmowanych działań.

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzany jest dokładny wywiad, zalecane są stosowne badania oraz przeprowadzana jest diagnoza przy użyciu mikrokamery. Po stwierdzeniu gdzie leży źródło danego problemu, jesteśmy gotowi podjąć dalsze działania. Spośród szerokiego wachlarza zabiegów wybieramy te, które najskuteczniej będą zwalczać dany problem.

Seria zabiegów składa się z 6 wizyt, które powinny odbywać się w odstępie od 7 do 30 dni (w zależności od problemu). Każdą kolejną wizytę zaczynamy od badania mikrokamerą, w celu określenia postępów terapii. Niektóre z zabiegów poprzedzamy peelingiem skóry głowy, tak by poprawić wchłanialność używanych preparatów, co zapewnia większą skuteczność terapii.

Program terapii ustalany jest podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej. Kuracja może składać się z serii tych samych zabiegów, jak i mieszanych czy łączonych między sobą.

Nasi trycholodzy mają do dyspozycji szeroki wachlarz zabiegów na który składają się między innymi:

Bipolar RG (radiofrekwencja)- emituje energię poprzez zmianę ładunków elektrycznych skóry. Radiofrekwencja poprzez ruch elektronów wywołuje efekt ciepła co zwiększa mikrokrążenie krwi i limfy, zapewniając większą wchłanialność składników aktywnych do brodawki włosowej, stymuluje komórki, do dystrybucji energii wewnątrz macierzy włosa

Infuzja tlenowa- innowacyjny zabieg tlenowy z wykorzystaniem aktywnego tlenu, który pozwala na dogłębną pielęgnację skóry głowy oraz włosów. Suplementacja czystego tlenu przywraca metaboliczną aktywność skóry oraz wzmacnia skuteczność składników funkcjonalnych.

Bio-Photon Electricity- jest to technologia lasera miękkiego (Low Level Laser Terapy) generująca energię, która aktywuje mieszki włosowe, pobudzając w ten sposób wzrost włosów. Przenikanie wiązki laserowej powoduje wzrost energetyczny intensyfikując metabolizm komórkowy. Zabieg zwiększa absorpcję składników odżywczych do mieszków włosowych. Wykorzystanie energii mikroprądów o niskiej częstotliwości impulsów pozwala na aktywację miniaturyzujących się mieszków włosowych, zwiększając wchłanialność preparatów.

Tlen baryczny (Inject Oxygen Treatment)- mezoterapia skoncentrowanym tlenem ma wpływ na zmniejszenie reaktywności gruczołów łojowych oraz redukcję kolonii bakterii beztlenowych. Jest to skuteczne i bezinwazyjne usuwanie zrogowaciałych zmian naskórnych. Zwiększa absorpcję czynników aktywnych, przyspiesza porost włosów i zmniejsza wypadanie.

Elektroporacja- jest to metoda mezoterapii bezigłowej wykorzystująca zjawisko pola elektrycznego na błony komórkowe. Podczas zabiegu w błonie lipidowej komórek naskórka tworzą się nietrwałe pory tworzące kanały przepuszczające substancje aktywne w głąb skóry właściwej. Dzięki temu dostarczamy preparaty peptydowe jak również koktajle witaminowe oraz prepraty aminokwasowe.

Mezoterapia Bezigłowa- system wykorzystujący pompę próżniową, która bezpośrednio przed iniekcją zasysa obszar skóry dzięki czemu zabieg jest prawie niewyczuwalny Dziesięć maksymalnie cienkich, sterylnych igieł wprowadza w skórę peptydowy preparat z witaminami na idealnie równą głębokość.

Dermabrazja / Peeling Skóry Głowy - jest to zabieg polegający na złuszczeniu martwego naskórka na powierzchni głowy i usunięcia obumarłych komórek nagromadzonych wokół mieszków włosowych. Oczyszczona skóra głowy lepiej wchłania mikroelementy i wykazuje większą absorpcję stosowanych preparatów.

konsultacja trychologiczna | 60MIN
90

zaleca się w przypadku każdego różnych schorzeń skóry głowy, nadmiernej utraty bądź przetłuszczania włosów; badanie + konsultacje + diagnozowanie + wizyta kontrolna

kuracja trychologiczna damska (1 zabieg / w serii 6 zabiegów)