Trychologia

-- TRACISZ WŁOSY?! NIE TRAĆ CZASU! 

Doskonała wiadomość dla wszystkich osób zmagających się ze schorzeniami skóry głowy i włosów! Dolegliwości takie jak nadmierne wypadanie włosów, przerzedzenie, łysienie, przetłuszczanie, łojotok, łupież, czy łuszczyca stały się powszechną dolegliwością dużej grupy dzisiejszego społeczeństwa.

Trychologia, która jako nauka interdyscyplinarna pozwoliła fryzjerom zająć się tym tematem i rozwiązywaniem wielu problemów związanych z powyższymi dolegliwościami. Współpraca fryzjera , kosmetologa i lekarza przynoszą dziś  bardzo spektakularne efekty.

Dlatego nasz salon dołączył do prestiżowej grupy salonów współpracujących  z Warszawską  Kliniką Trychologiczną  Hair Medica  i wspólnie, dla wielu z Was, szukamy jak najlepszych rozwiązań wykorzystując wiedzę, doświadczenie, sprawdzone preparaty do trychofryzjerstwa oraz profesjonalne urządzenia trychologiczne wspomagające leczenie skóry głowy. A wszystko po to, aby Wasze włosy odzyskały gęstość, witalność , blask i piękny zdrowy wygląd.

W naszym salonie powstał gabinet prowadzony przez fryzjerów- trychologów Joannę Roszak i Iwonę Kabat. 

Każdą wizytę trychologiczną  rozpoczynamy badaniem skóry głowy specjalistycznym sprzętem oraz diagnozą. 

Rozwiązaniem na wiele problemów są specjalistyczne kuracje wykorzystujące  trychopreparaty i dermokosmetyki trychologiczne  walczące z wypadaniem włosów, łojotokiem lub łupieżem. Kuracje wspomagane przez infuzje tlenową , mezoterapię tlenem, bio-photon elektrycity( miękki laser) biopolar RF są nowoczesnymi metodami które niosą rozwiązania na które czekaliśmy wiele lat a można już z nich skorzystać w naszym salonie. 

Bardzo efektywną metodę walki z przerzedzaniem i łysieniem stanowi Mezoterapia Osoczem Bogatopyłkowym którą w naszym salonie wykonuje lekarz Medycyny Estetycznej dr.n.med. Dorota Supernak-Bobko.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z szerokich możliwości trychologii fryzjerskiej.

W promocji powitalnej mamy do zaoferowania wizytę konsultacyjną w cenie 80 zł - a w prezencie pierwszy wybrany zabieg trychologiczny.

Zachęcamy również do korzystania z możliwości jakimi są trychokoloryzacje i trychopielęgnacje dla osób z problemami skóry głowy.

 

POWRÓT
konsultacja trychologiczna | 60MIN
90

zaleca się w przypadku każdego różnych schorzeń skóry głowy, nadmiernej utraty bądź przetłuszczania włosów; badanie + konsultacje + diagnozowanie + wizyta kontrolna

kuracja trychologiczna (1 zabieg / w serii 6 zabiegów)
120 / 90

dostępne są kuracje przeciw łysieniu, nadmiernemu wypadaniu włosów, przeciwłojotokowe, przeciwłupieżowe, regeneracyjne; do terapii wykorzystujemy specjalistyczne preparaty trychologiczne i zaawansowane technologicznie metody takie jak radiofrekwencja dwubiegunowa, Biophoton Electrocity, Biopolar RF. infuzję tlenową, czy mezoterapię skoncentrowanym tlenem; metoda oraz preparaty dobierane są indywidualnie pod kątem indywidualnych potrzeb

peelingi i tonalizacje skóry głowy
od 110

mezoterapia skóry głowy
150-450

mezoterapia mikroigłowa + preparaty trychologiczne

Sprawdź Także