samodzielny zabieg pielęgnacyjny

Wszystkie pozycje w tej sekcji stanowią samodzielną usługę pielęgnacji wraz z modelowaniem włosów. Są to niezwykle zaawansowane i rozbudowane zabiegi pielęgnacyjne takie jak pionierski peeling skóry głowy NIOXIN- który wykonujemy jako jedyny salon fryzjerski w Olkuszu- pomagający głęboko oczyścić skórę głowy z zalegającego sebum, martwego naskórka czy zanieczyszczeń środowiskowych. Naszym bestsellerem jest natomiast, niezwykle popularny wśród długowłosych Klientek, Botox Włosów, który pomaga odbudować, zniszczoną zabiegami chemicznymi, strukturę włosa. Efektem tej pielęgnacji są włosy proste, nawilżone i niezwykle gładkie. Dla uzyskania najlepszych i długotrwałych efektów zalecamy wykonywać ten zabieg w serii składającej się z 4 wizyt w odstępach nie dłuższych niż 2 tygodnie. Z kolei innowacyjna Rekonstrukcja Włosów OLAPLEX to hit wśród blondynek, a to za sprawą niezwykłego działania tej technologi, która pozwala na odbudowanie zniszczonych mostków siarczkowych w strukturze włosa. Do każdego z tych zabiegów można dobrać dodatkowo strzyżenie włosów w cenie +50zł.

POWRÓT
Peeling Skóry Głowy / Dermabrazja NIOXIN
129

złuszczenie martwego naskórka, oczyszczenie mieszków włosowych

Metaldetox L'Oreal
129

zabezpiecza przed osadzaniem się metali włosach

Krioterapia Włosów
159/119

cena za pojedynczy zabieg/zabieg w serii 4 zabiegów; lecznicze wykorzystanie ujemnej temperatury do wtłoczenia do struktury włosa odżywczych składników; efekt włosów odżywionych, wygładzony, bez puszenia

BOTOX WŁOSÓW
159 / 119

odbudowa struktury włosa; cena pojedynczego zabiegu / cena jednego zabiegu w pakiecie 4 zabiegów

Laminowanie Włosów
159 /119

domknięcie łusek włosa na całej długości, stworzenie trwałej osłonki, która zabezpiecza i wygładza strukturę włosa; ; cena pojedynczego zabiegu / cena jednego zabiegu w pakiecie 4 zabiegów

Bomba Witaminowa
159 / 119

zabieg silnie regenerujący włosy; bogaty w aminokwasy, proteiny, witaminę E, kwasy omega 3 i 6 ; ; cena pojedynczego zabiegu / cena jednego zabiegu w pakiecie 4 zabiegów

REKONSTRUCKAJ WŁOSÓW OLAPLEX
179 / 139

odbudowa włosów

Luxury Caviar Innovatis
189

luksusowa trychologiczna linia pielęgnacyjna do włosów z diamentami ,czarną perłą i czarnym kawiorem (edycja limitowana)

Nanobotox
250/300/350

Ceny: 250zł (wł. do ramion) / 300zł (wł. do łopatek) / 350zł (wł. za łopatki). Połącznie nanoplasti i botoxu włosów; zabieg silnie odżywiający- bez efektu obciążania; efekt widoczny jest natychmiast po pierwszym zabiegu.

Rytuał Kerastase
159

pielęgnacja na bazie koncentratu z boosterem, odbudowa, nawilżenie, pogrubienie, wzmocnienie koloru oraz neutralizacja.

Zabieg Pielęgnacyjny Moroccanoil
129 / 99

zabieg głęboko nawilżający; cena pojedynczego zabiegu / jednego zabiegu w serii 4 zabiegów

STRZYŻENIE PRZY ZABIEGU
+50

usługa dodatkowa przy samodzielnym zabiegu pielęgnacyjnym

Scalb Lab Innovatis
129

ScalpLab to innowacyjny koncept wprowadzenia spersonalizowanych zabiegów trychologicznych. ScalpLab sprawdzi się w walce z wypadaniem włosów, łupieżem, łojotokiem, łuszczycą czy świądem skóry głowy.

Pielęgnacja Wspomagająca

Wszystkie zabiegi w tej sekcji stanowią dodatkową pielęgnację przy usłudze koloryzacji, strzyżenia lub modelowania.

W trosce o naturalnie zdrowe i piękne włosy salon fryzjerski Novy w Olkuszu posiada niezwykle bogatą ofertę pielęgnacji, regeneracji włosów i skóry głowy.  Dla osób chcących wzmocnić kondycję swoich włosów i wydobyć ich potencjał doskonałym rozwiązaniem jest system pielęgnacji Wella Professionals, lub Maroccanoil. Marki te w swojej ofercie posiadają zabiegi nawilżające, regenerujące, chroniące kolor czy dyscyplinujące. W trakcie wizyty Twój fryzjer pomoże Ci dobrać zabieg idealnie dostosowany do Twoich potrzeb.

POWRÓT
PIELĘGNACJA WELLA SPA + SAUNA
+39

do koloryzacji / strzyżenia / modelowania

OLAPLEX - ZABEZPIECZENIE WŁOSA PRZY KOLORYZACJI
+85

do koloryzacji / strzyżenia / modelowania

Pielęgnacja Marccanoil
+79

do koloryzacji / strzyżenia / modelowania

Pielęgnacja Kerastase
79

Metaldetox L'Oreal
+59

zabezpiecza włosy przed metalami ciężkimi

K-Water Kerastase
+39

Sprawdź Także